| Osa numero | 71V547S100PFG |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muistityyppi | Volatile |
| Muistimuoto | SRAM |
| tekniikka | SRAM - Synchronous ZBT |
| Muistikoko | 4.5Mb (128K x 36) |
| Kellotaajuus | - |
| Kirjoita työkierron aika - sana, sivu | - |
| Kirjautumisaika | 10ns |
| Muistipiiri | Parallel |
| Jännitteensyöttö | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 100-LQFP |
| Toimittajan laitepaketti | 100-TQFP (14x14) |
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 100TQFP
Varastossa: 936
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 100MHZ 100TQFP
Varastossa: 156
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 100TQFP
Varastossa: 1000
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 100MHZ 100TQFP
Varastossa: 1000
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 100TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 100MHZ 100TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 100TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 100MHZ 100TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 10NS 100TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 10NS 100TQFP
Varastossa: 0