| Osa numero | 5V41235NLGI |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| PLL | Yes |
| Päätarkoitus | PCI Express (PCIe) |
| panos | Clock, Crystal |
| ulostulo | HCSL, LVDS |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:2 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/Yes |
| Taajuus - maks | 200MHz |
| Jännitteensyöttö | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 16-MLF (3x3) |
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK GEN SPRED SPECTRM 16NLG
Varastossa: 7500
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLOCK BUFFER ZD 2.5V 16QFN
Varastossa: 7500
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK GEN SPRED SPECTRM 16NLG
Varastossa: 7500
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLOCK BUFFER ZD 2.5V 16QFN
Varastossa: 5000
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK GEN SPRED SPECTRM 16TSSOP
Varastossa: 45000
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK GEN 1:1 16QFN
Varastossa: 403
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK GEN 1:1 16QFN
Varastossa: 327
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK GEN SPRED SPECTRM 16TSSOP
Varastossa: 272
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK GEN SPRED SPECTRM 16NLG
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK GEN SPRED SPECTRM 16NLG
Varastossa: 0