| Osa numero | 544M-01LF |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Clock Divider |
| PLL | No |
| panos | Crystal |
| ulostulo | Clock |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:1 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/No |
| Taajuus - maks | 16.78MHz |
| Jakaja / Kerroin | Yes/No |
| Jännitteensyöttö | 2.25 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 12COND 16AWG SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 12COND 16AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN BACKSHELL ADPTR
Varastossa: 0