| Osa numero | 335TLS050M |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 3.3µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 50V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50.238 Ohm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 30mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | - |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial, Can |
Valmistaja: Illinois Capacitor
Kuvaus: CAP ALUM 3.3UF 20% 450V AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Illinois Capacitor
Kuvaus: CAP ALUM 3.3UF 20% 250V AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Illinois Capacitor
Kuvaus: CAP ALUM 3.3UF 20% 250V AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Illinois Capacitor
Kuvaus: CAP ALUM 3.3UF 20% 160V AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Illinois Capacitor
Kuvaus: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Illinois Capacitor
Kuvaus: CAP ALUM 3.3UF 20% 100V AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Illinois Capacitor
Kuvaus: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V AXIAL
Varastossa: 0