| Osa numero | A8R86HCR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Konttityyppi | Box with Mounting Flange |
| Koko / ulottuvuus | 7.992" L x 7.992" W (203.00mm x 203.00mm) |
| Korkeus | 5.984" (152.00mm) |
| Alue (L x K) | 63.9" (412cm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| materiaali | Metal, Steel |
| Väri | Gray |
| Paksuus | 16 Gauge |
| ominaisuudet | Knockouts, Wall Mount |
| Arvioinnit | IP32, NEMA 3R, UL-50, 50E |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |