| Osa numero | 156-00089 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Johdin / kaapelityyppi | Standard, Locking |
| Bundle Diameter | 1.38" (35.00mm) |
| Pituus | 0.486' (148.00mm, 5.83") |
| Leveys | 0.142" (3.61mm) |
| Asennustyyppi | Push Mount, Fir Tree |
| Vetolujuus | 30 lbs (13.61 kg) |
| ominaisuudet | Heat Stabilized, Impact Modified, UV Resistant |
| materiaali | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Väri | Black |