| Osa numero | MOC119M |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Kanavien määrä | 1 |
| Jännite - eristäminen | 5300Vrms |
| Nykyinen siirtosuhde (min) | 300% @ 10mA |
| Nykyinen siirtosuhde (maksimi) | - |
| Kytke päälle / pois päältä (Typ) | 3.5µs, 95µs |
| Nousu / laskuaika (Typ) | - |
| Syötteen tyyppi | DC |
| Tulostyyppi | Darlington |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | 30V |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 150mA |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 1.15V |
| Nykyinen - DC eteenpäin (jos) (maksimi) | 60mA |
| Vce-kylläisyys (maksimi) | 1V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 6-DIP |
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: OPTOISO 5.3KV DARLINGTON 6-DIP
Varastossa: 0