| Osa numero | ML4841CP |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| tila | Average Current |
| Taajuus - Kytkentä | 200kHz |
| Nykyinen - Käynnistys | - |
| Jännitteensyöttö | 0 V ~ 7 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-PDIP |
Valmistaja: Seiko Instruments
Kuvaus: BATTERY LITHIUM 3V RECHARGE
Varastossa: 0