Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) LED-ajurit LXV100-048S
Excelsys Technologies Ltd LXV100-048S
Osa numero
LXV100-048S
Valmistaja
Excelsys Technologies Ltd
Kuvaus
LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.95A
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
LED-ajurit
Excelsys Technologies Ltd.
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero LXV100-048S
Osan tila Obsolete
Tyyppi Constant Voltage
topologia AC DC Converter
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Tulo (min) 90VAC
Jännite - Syöttö (maksimi) 264VAC
Jännite - lähtö 48V
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 1.95A
Teho (wattia) 100W
Jännite - eristäminen 3.75kV (3750V)
himmennys -
ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP
Arvioinnit IP67
Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C
tehokkuus 92%
Lopetustyyli Wire Leads
Koko / ulottuvuus 7.24" L x 2.66" W x 1.46" H (184.0mm x 67.5mm x 37.0mm)