Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) LED-ajurit LXC30-0830S
Excelsys Technologies Ltd LXC30-0830S
Osa numero
LXC30-0830S
Valmistaja
Excelsys Technologies Ltd
Kuvaus
LED DRIVER CC AC/DC 18-36V 830MA
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
LED-ajurit
Excelsys Technologies Ltd.
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero LXC30-0830S
Osan tila Obsolete
Tyyppi Constant Current
topologia AC DC Converter
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Tulo (min) 90VAC
Jännite - Syöttö (maksimi) 264VAC
Jännite - lähtö 18 ~ 36 V
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 830mA
Teho (wattia) 30W
Jännite - eristäminen 3.75kV (3750V)
himmennys -
ominaisuudet OVP, SCP
Arvioinnit IP67
Käyttölämpötila -35°C ~ 60°C
tehokkuus 86%
Lopetustyyli Wire Leads
Koko / ulottuvuus 6.38" L x 1.67" W x 1.36" H (162.0mm x 42.5mm x 34.5mm)