Eaton HV1245-2R7356-R
Osa numero
HV1245-2R7356-R
Valmistaja
Eaton
Kuvaus
CAP 35F -10% +30% 2.7V T/H
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset kaksikerroksiset kondensaattorit (EDLC), Supercapacitors
Eaton
    3.42000/pcs
  • 10 pcs
    3.04000/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero HV1245-2R7356-R
Osan tila Active
kapasitanssi 35F
Toleranssi -10%, +30%
Jännite - Nimellisjännite 2.7V
ESR (Equivalent Series Resistance) 20 mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
päättyminen PC Pins
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.929" (49.00mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 65°C
Liittyvät tuotteet
HV1245-2R7356-R
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: CAP 35F -10% +30% 2.7V T/H