Eaton HV0820-2R7305-R
Osa numero
HV0820-2R7305-R
Valmistaja
Eaton
Kuvaus
CAP 3F -10% +30% 2.7V T/H
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset kaksikerroksiset kondensaattorit (EDLC), Supercapacitors
Eaton
    0.98500/pcs
  • 10 pcs
    0.79750/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero HV0820-2R7305-R
Osan tila Active
kapasitanssi 3F
Toleranssi -10%, +30%
Jännite - Nimellisjännite 2.7V
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
päättyminen PC Pins
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Lyijyväli 0.138" (3.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.315" Dia (8.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.827" (21.00mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 65°C
Liittyvät tuotteet
HV0820-2R7305-R
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: CAP 3F -10% +30% 2.7V T/H
Varastossa: 38437
RFQ 0.98500/pcs
HV0820-2R7305-AP
Valmistaja: Eaton