Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit HCP0704-1R0-R
Eaton HCP0704-1R0-R
Osa numero
HCP0704-1R0-R
Valmistaja
Eaton
Kuvaus
FIXED IND 1UH 12A 6.2 MOHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Eaton
Tuoteparametri
Osa numero HCP0704-1R0-R
Osan tila Active
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin Powdered Iron
induktanssi 1µH
Toleranssi ±25%
Nykyinen arvostelu 12A
Nykyinen - kylläisyys 17A
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 6.2 mOhm
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 155°C
Taajuus - testi 100kHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.268" L x 0.268" W (6.80mm x 6.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.165" (4.20mm)