Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit HCM1A0805-150-R
Eaton HCM1A0805-150-R
Osa numero
HCM1A0805-150-R
Valmistaja
Eaton
Kuvaus
FIXED IND 15.0UH 6.0A SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Eaton
    0.63750/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero HCM1A0805-150-R
Osan tila Active
Tyyppi -
Materiaali - ydin -
induktanssi -
Toleranssi -
Nykyinen arvostelu -
Nykyinen - kylläisyys -
suojaus -
DC-vastus (DCR) -
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit AEC-Q200
Käyttölämpötila -
Taajuus - testi -
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 2-SMD, J-Lead
Toimittajan laitepaketti SMD
Koko / ulottuvuus 0.319" L x 0.315" W (8.10mm x 8.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.213" (5.40mm)