| Osa numero | BK1-S505H-2-R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Sulaketyyppi | Cartridge, Ceramic |
| Nykyinen arvostelu | 2A |
| Jännitearvot - AC | 600V |
| Jännitearvot - DC | 400V |
| Vasteaika | Slow |
| Pakkaus / kotelo | 5mm x 20mm |
| Asennustyyppi | Holder |
| Breaking Capacity @ Nimellisjännite | 1.5kA |
| Sulaminen I²t | 11.44 |
| hyväksynnät | CCC, cULus, PSE/JET, TUV |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Väri | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CERAMIC 1.6A 600VAC 400VDC
Varastossa: 993
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CERM 4A 600VAC 400VDC 5X20
Varastossa: 984
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CERM 5A 600VAC 400VDC 5X20
Varastossa: 970
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CERM 10A 500VAC 400VDC 5X20
Varastossa: 906
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CERAMIC 1.25A 600VAC 400VDC
Varastossa: 778
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CERAMIC 2.5A 600VAC 400VDC
Varastossa: 687
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CERAMIC 3.15A 600VAC 400VDC
Varastossa: 554
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CERM 1A 600VAC 400VDC 5X20
Varastossa: 241
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CERM 2A 600VAC 400VDC 5X20
Varastossa: 2091
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CERAMIC 500MA 600VAC 400VDC
Varastossa: 0