| Osa numero | TM1000Q |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Käyttökohde | ±45° |
| Tulostyyppi | SPST |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 70°C |
| Jännitteensyöttö | 3.8 V ~ 24 V |
| Nykyinen - lähtö | 20mA |
| Pakkaus / kotelo | 3-SIP Module |
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
Varastossa: 113