| Osa numero | PV4F2B0SS-331 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Vandal Resistant, Illuminated |
| Piiri | SPDT |
| Kytkintoiminto | On-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 2A (DC) |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | 48V |
| Toimilaitteen tyyppi | Round, Button, Flush |
| Väri - Toimilaite / liitin | Silver |
| Valaistustyyppi, väri | LED, Green |
| Valaistusjännite (nimellinen) | 2.8 VDC |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Front |
| Lopetustyyli | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Suojaus | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| ominaisuudet | - |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 19.00mm Dia |
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 9
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 6
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 4
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 4
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 210
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 2
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 1
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Varastossa: 0