| Osa numero | LAPPLV10CGRN |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Incandescent |
| Lampun väri | - |
| Objektiivin väri | Green |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Arvioinnit | AC/DC |
| Jännite | 28V |
| nykyinen | 40mA |
| Panel Cutout -muoto | Round |
| Panel Cutout -mitat | 0.87" (22.10mm) |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Flat Top, 25.00mm |
| Millicandela Rating | - |
| Aallonpituus - huippu | - |
| Katselukulma | - |
| Lopetustyyli | - |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: PILOT INDICATOR 24VDC GRN/GRN
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: PILOT INDICATOR 24VDC RED/RED
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: PILOT INDICATOR 6VDC GRN/GRN
Varastossa: 0