| Osa numero | KAR04LAST |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 4 |
| Nykyinen arvostelu | 25mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Piano |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.287" (7.30mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | Yes |
| ominaisuudet | Process Sealed |