| Osa numero | KAP1108E |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 8 |
| Nykyinen arvostelu | 25mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Piano |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | Phosphor Bronze |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.402" (10.20mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | No |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Varastossa: 6
Valmistaja: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Varastossa: 46
Valmistaja: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Varastossa: 1
Valmistaja: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Varastossa: 0