| Osa numero | 500ASSP3M2QE |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPDT |
| Yhteystietojen ajoitus | Not Specified |
| Kytkintoiminto | On-Off-On |
| Nykyinen arvostelu | 3A (AC/DC) |
| Jännitearvot - AC | 120V |
| Jännitearvot - DC | 28V |
| Toimilaitteen tyyppi | Standard |
| Toimilaitteen pituus | 3.10mm |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Silver |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
Varastossa: 1487