| Osa numero | ZXTP26020DMFTA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Transistorityyppi | PNP |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 1.25A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 20V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 235mV @ 62.5mA, 1.25A |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 100nA |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 235 @ 500mA, 2V |
| Teho - Max | 1W |
| Taajuus - Siirtyminen | 200MHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 3-UDFN |
| Toimittajan laitepaketti | 3-DFN1411 (1.4x1.1) |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 60V 3.5A TO92-3
Varastossa: 6000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 20V 3.5A SOT23-6
Varastossa: 27000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 60V 5.5A SOT223
Varastossa: 17000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 40V 5.5A SOT89
Varastossa: 1000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 60V 4.3A SOT89
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 30V 5.5A SOT223
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 30V 5.5A SOT89
Varastossa: 0