| Osa numero | ZXMP3F37DN8TA |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | 2 P-Channel (Dual) |
| FET-ominaisuus | Logic Level Gate |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 30V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 5.7A |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 25 mOhm @ 7.1A, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 3V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 31.6nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 1678pF @ 15V |
| Teho - Max | 1.81W |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SO |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 30V 2.8A SOT23
Varastossa: 78000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 30V 3.2A SOT-23-6
Varastossa: 6000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 30V 5.6A 8-SOIC
Varastossa: 500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 30V 4.6A SOT223
Varastossa: 39000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 30V 1.4A SOT23-3
Varastossa: 30000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET 2P-CH 30V 4.2A 8-SOIC
Varastossa: 8500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET 2P-CH 30V 3.4A 8-SOIC
Varastossa: 4000