| Osa numero | ZXMN2AMCTA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | 2 N-Channel (Dual) |
| FET-ominaisuus | Logic Level Gate |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 20V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 2.9A |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 120 mOhm @ 4A, 4.5V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 3V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 3.1nC @ 4.5V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 299pF @ 15V |
| Teho - Max | 1.7W |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-WDFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 8-DFN (3x2) |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 1A SOT-89
Varastossa: 5000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 700MA SOT23-3
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 450V 140MA SOT-223
Varastossa: 19000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 2A SOT223
Varastossa: 106000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 700MA SOT23-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 1.5A SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 1.5A SOT-23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 100V 1.6A 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 100V 1.6A 8-SOIC
Varastossa: 0