| Osa numero | ZXCT1012DAATA |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| toiminto | Current Monitor |
| Sensing Method | High-Side |
| tarkkuus | ±2.5% |
| Jännite - Syöttö | 2.5 V ~ 20 V |
| Nykyinen - lähtö | 2mA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 5-WDFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 5-TDFN (3x3) |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CURRENT MONITOR 2.5% TSOT23-5
Varastossa: 6000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CURRENT MONITOR 2.5% 5TDFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CURRENT MONITOR 1% SOT23-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CURRENT MONITOR 1% SOT23-5
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CURRENT MONITOR 1% SOT23-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CURRENT MONITOR 1% SOT23-5
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CURRENT MONITOR 1% SOT-23-5
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CURRENT MONITOR 1% SOT23-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CURRENT MONITOR 1% SOT23-3
Varastossa: 0