| Osa numero | ZX3CD3S1M832TA |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | PNP + Diode (Isolated) |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 3A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 40V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 370mV @ 250mA, 2.5A |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 25nA |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 60 @ 1.5A, 2V |
| Teho - Max | 3W |
| Taajuus - Siirtyminen | 190MHz |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-VDFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 8-MLP (3x2) |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 20V 3.5A 8MLP
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 12V 4A 3X2MM 8MLP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS NPN 20V 4.5A 3X2MM 8MLP
Varastossa: 0