| Osa numero | ZTX795ASTOB |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | PNP |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 140V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 250mV @ 50mA, 500mA |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 300 @ 10mA, 2V |
| Teho - Max | 1W |
| Taajuus - Siirtyminen | 100MHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | E-Line-3, Formed Leads |
| Toimittajan laitepaketti | E-Line (TO-92 compatible) |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP DARL 60V 0.8A E-LINE
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP DARL 60V 0.8A E-LINE
Varastossa: 0