| Osa numero | ZTL431ASE5TA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Viitetyyppi | Shunt |
| Tulostyyppi | Adjustable |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 2.5V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | 20V |
| Nykyinen - lähtö | 100mA |
| Toleranssi | ±1% |
| Lämpötilan kerroin | 48ppm/°C |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | - |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | - |
| Jännite - Syöttö | - |
| Nykyinen - tarjonta | - |
| Nykyinen - katodi | 600µA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SC-74A, SOT-753 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-25 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5
Varastossa: 36000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC VREF SHUNT ADJ SOT23
Varastossa: 33000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC VREF SHUNT ADJ SOT-23F
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC VREF SHUNT ADJ SOT-23F
Varastossa: 27000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC VREF SHUNT ADJ SOT23F
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC VREF SHUNT ADJ SOT70-6
Varastossa: 0