| Osa numero | ZHCS400TC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Diodityyppi | Schottky |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 40V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 400mA (DC) |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 500mV @ 400mA |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Käänteinen palautusaika (trr) | - |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 40µA @ 30V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | 20pF @ 25V, 1MHz |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SC-76, SOD-323 |
| Toimittajan laitepaketti | SOD-323 |
| Käyttölämpötila - liitäntä | - |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOT23
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 60V 900MA SOT23-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 60V 900MA SOT23-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 40V 2A SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 40V 400MA SOD323
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOT23-3
Varastossa: 0