| Osa numero | ZC930TC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Kapasitanssi @ Vr, F | 2.9pF @ 4V, 50MHz |
| Kapasitanssisuhde | - |
| Kapasitanssisuhteen kunto | - |
| Jännite - Peak Reverse (Max) | 12V |
| Diodityyppi | Single |
| Q @ Vr, F | 200 @ 4V, 50MHz |
| Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-3 |