| Osa numero | ZC2811ETA |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Diodityyppi | Schottky |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 15V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 20mA (DC) |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 410mV @ 1mA |
| Nopeus | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Käänteinen palautusaika (trr) | - |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 100nA @ 10V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | 1.2pF @ 0V, 1MHz |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-3 |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -55°C ~ 150°C |