| Osa numero | UG3003-T |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Diodityyppi | Standard |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 200V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 3A |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 950mV @ 3A |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Käänteinen palautusaika (trr) | 50ns |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 5µA @ 200V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | 60pF @ 4V, 1MHz |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | DO-201AD, Axial |
| Toimittajan laitepaketti | DO-201AD |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -65°C ~ 150°C |
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 50V 30A TO3P
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 100V 30A TO3P
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 150V 30A TO3P
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 200V 30A TO3P
Varastossa: 0
Valmistaja: SMC Diode Solutions
Kuvaus: BRIDGE RECT 1PHASE 50V 3A D3K
Varastossa: 0