| Osa numero | TPD6V8LP-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Zener |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 |
| Kaksisuuntaiset kanavat | - |
| Jännite - taaksepäin (tyypillinen) | 5V |
| Jännite - erittely (min) | 6.4V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 19V |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 4.5A (8/20µs) |
| Teho - huippukulma | 85W |
| Power Line Protection | No |
| Sovellukset | Automotive |
| Kapasitanssi @ Taajuus | 65pF @ 1MHz |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 0402 (1006 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | X1-DFN1006-2 |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: TVS DIODE 5.5VWM 14VC 14UQFN
Varastossa: 6000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: TVS DIODE 10UQFN
Varastossa: 18000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVALUATION BOARD FRO TPD6E05U06
Varastossa: 6
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVALUATION MODULE TPD6F002-Q1
Varastossa: 3
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: FILTER RC(PI) 100 OHM/17PF SMD
Varastossa: 0