| Osa numero | PI7C9X760ABLE |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| protokolla | I²C |
| toiminto | Bridge, I²C/SPI to UART |
| liitäntä | UART |
| Standardit | - |
| Jännitteensyöttö | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Nykyinen - tarjonta | 6mA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | - |
| Toimittajan laitepaketti | - |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: 9X111SLB REVERSE BOARD
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: 9X111SLB 5V FORWARD BOARD
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: 9X110B EVB 3V FORWARD MODE
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: 9X110 EVB 3V FORWARD MODE
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: 9X110 EVB 3V FORWARD MODE
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC PCIE TO PCI REV BRG 160LFBGA
Varastossa: 307
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC PCIE-PCIX BRIDGE 128LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC PCIE TO PCI REV BRG 160LFBGA
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC PCIE-PCIX BRIDGE 128LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC PCIE-PCIX BRIDGE 128LQFP
Varastossa: 0