| Osa numero | PI74ST1G08TEX |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Logiikkatyyppi | AND Gate |
| Piirien määrä | 1 |
| Tulojen määrä | 2 |
| ominaisuudet | - |
| Jännitteensyöttö | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Nykyinen - Leveä (Max) | 2µA |
| Nykyinen - Suuri, matala | 24mA, 24mA |
| Logiikan taso - matala | - |
| Logiikan taso - korkea | - |
| Maksimoitumisviive @ V, Max CL | 3.8ns @ 3.3V, 50pF |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-5 |
| Pakkaus / kotelo | SC-74A, SOT-753 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REGIST BUFF 14BIT DDR 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REGIST BUFF 14BIT DDR 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUFFER 13-26BIT 64-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUFFER 14BIT 48TVSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUFFER 14BIT 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUFFER 14BIT 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUFFER 14BIT 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC 25BIT CONFIG REG BUFF 96LFBGA
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC 25BIT CONFIG REG BUFF 96LFBGA
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC 25BIT CONFIG REG BUFF 96LFBGA
Varastossa: 0