| Osa numero | PI74FCT162245ATKEX |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Logiikkatyyppi | Transceiver, Non-Inverting |
| Elementtien määrä | 2 |
| Elementtien määrä bittiä kohti | 8 |
| Syötteen tyyppi | - |
| Tulostyyppi | Push-Pull |
| Nykyinen - Suuri, matala | 24mA, 24mA |
| Jännitteensyöttö | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 48-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 48-TVSOP |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC TXRX 16BIT CMOS BIDIR 48TVSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC TXRX 16BIT CMOS BIDIR 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC TRANSCVR DUAL N-INV 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC BUFF DVR 16BIT N-INV 48SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC BUFF DVR 16BIT N-INV 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC BUFF DVR 16BIT N-INV 48SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC BUFF DVR 16BIT N-INV 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC TRANSCVR DUAL N-INV 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC BUFF DVR 16BIT N-INV 48SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC BUFF DVR 16BIT N-INV 48TSSOP
Varastossa: 0