| Osa numero | PI6LC48P21LE |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| PLL | Yes |
| Päätarkoitus | Ethernet |
| panos | Crystal |
| ulostulo | LVPECL |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:1 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/Yes |
| Taajuus - maks | 140MHz |
| Jännitteensyöttö | 2.375 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-TSSOP |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK GENERATOR 56TQFN
Varastossa: 92
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK GENERATOR 32TQFN
Varastossa: 46
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC FREQ SYNTHESIZER 56TQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK GENERATOR TQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK GENERATOR TQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK GENERATOR TQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK GENERATOR TQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK GENERATOR 32TQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK GENERATOR 48TQFN
Varastossa: 0