| Osa numero | PI6CFGL201BZDIE |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| PLL | Yes |
| Päätarkoitus | PCI Express (PCIe) |
| panos | LVDS, Crystal |
| ulostulo | HCSL, LVCMOS, LVDS |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:3 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/Yes |
| Taajuus - maks | 100MHz |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-TQFN (4x4) |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK 100MHZ 1CIR 24TQFN
Varastossa: 190
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK 100MHZ 1CIR 32TQFN
Varastossa: 182
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK 200MHZ 1CIR 16TSSOP
Varastossa: 167
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK 200MHZ 1CIR 20TSSOP
Varastossa: 148
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK 100MHZ 1CIR 32TQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: 3.3V 1:6 LOW POWER PCIE GENERATO
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: 3.3V 1:4 LOW POWER PCIE GENERATO
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: 3.3V 1:4 LOW POWER PCIE GENERATO
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: 2 OUTPUT LOW POWER PCIE G3 CLOCK
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: 3.3V 1:2 LOW POWER PCIE GENERATO
Varastossa: 0