| Osa numero | PD3S220L-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Diodityyppi | Schottky |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 20V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 2A |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 490mV @ 2A |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Käänteinen palautusaika (trr) | - |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 160µA @ 20V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | 46pF @ 10V, 1MHz |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | PowerDI™ 323 |
| Toimittajan laitepaketti | PowerDI™ 323 |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -65°C ~ 125°C |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 1A POWERDI323
Varastossa: 9000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 1A POWERDI323
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V POWERDI323
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 20V 1A POWERDI323
Varastossa: 18000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 1A POWERDI323
Varastossa: 15000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 40V 1A PWRDI-323
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 20V 1A POWERDI323
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 1A POWERDI323
Varastossa: 0