| Osa numero | PAM8945PJR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Class G |
| Tulostyyppi | 1-Channel (Mono) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 4W x 1 @ 4 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 2.8 V ~ 5.2 V |
| ominaisuudet | Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Toimittajan laitepaketti | W-QFN3020-12 |
| Pakkaus / kotelo | 12-WFQFN Exposed Pad |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO 2W CLASS D 24SSOP
Varastossa: 70000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO U-QFN4040-20
Varastossa: 6000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO SO24
Varastossa: 4000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO 15W CLASS D 32UQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO 2W CLASS D 20UQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO 3W CLASS D 24SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO 3W CLASS D 24SSOP
Varastossa: 0