| Osa numero | PAM8124RHR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Class D |
| Tulostyyppi | 2-Channel (Stereo) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 18W x 2 @ 4 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 10 V ~ 26 V |
| ominaisuudet | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Toimittajan laitepaketti | 24-TSSOP-EP |
| Pakkaus / kotelo | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO 2W CLASS D 24SSOP
Varastossa: 70000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO U-QFN4040-20
Varastossa: 6000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO SO24
Varastossa: 4000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO 15W CLASS D 32UQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO 2W CLASS D 20UQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO 3W CLASS D 24SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC AMP AUDIO 3W CLASS D 24SSOP
Varastossa: 0