| Osa numero | MMSZ5259B-7-F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 39V |
| Toleranssi | ±5% |
| Teho - Max | 500mW |
| Impedanssi (maksimi) (Zzt) | 80 Ohm |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 100nA @ 30V |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 900mV @ 10mA |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SOD-123 |
| Toimittajan laitepaketti | SOD-123 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE ZENER 2.4V 500MW SOD123
Varastossa: 33000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323
Varastossa: 3000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE ZENER 2.4V 500MW SOD123
Varastossa: 18000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE ZENER 2.4V 500MW SOD123
Varastossa: 0
Valmistaja: Micro Commercial Co
Kuvaus: DIODE ZENER 2.4V 500MW SOD123
Varastossa: 0