| Osa numero | MMBT3906LP-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Transistorityyppi | PNP |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 200mA |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 40V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 400mV @ 5mA, 50mA |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 50nA (ICBO) |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 10mA, 1V |
| Teho - Max | 250mW |
| Taajuus - Siirtyminen | 300MHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 3-XFDFN |
| Toimittajan laitepaketti | 3-DFN1006 (1.0x0.6) |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: TRANS PNP 30V 0.7A SC74-6
Varastossa: 54000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS NPN 18V 1A SOT23-3
Varastossa: 0