| Osa numero | FN0100007 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | XO (Standard) |
| Taajuus | 1MHz |
| toiminto | Enable/Disable |
| ulostulo | CMOS |
| Jännitteensyöttö | 3.3V |
| Taajuusvakavuus | ±50ppm |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Nykyinen - Supply (Max) | 15mA |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 4-SMD, No Lead |
| Koko / ulottuvuus | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.071" (1.80mm) |