| Osa numero | DMP4025LSD-13 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | 2 P-Channel (Dual) |
| FET-ominaisuus | Logic Level Gate |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 40V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 6.9A |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 25 mOhm @ 3A, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1.8V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 33.7nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 1640pF @ 20V |
| Teho - Max | 1.8W |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SO |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 40V 50A TO252
Varastossa: 7500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 40V 14A TO252 DPAK
Varastossa: 5000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 40V 8.5A POWER
Varastossa: 2500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 40V 9.1A 8-SO
Varastossa: 2500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 40V 8.5A POWERDI
Varastossa: 12500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 31V 40V TO252
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 40V 14A TO252 DPAK
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET PCH 40V 10.3A POWERDI
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET PCH 40V 10.3A POWERDI
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 40V 10.3A PWRDI3333
Varastossa: 0