| Osa numero | DMN2004DMK-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | 2 N-Channel (Dual) |
| FET-ominaisuus | Logic Level Gate |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 20V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 540mA |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 550 mOhm @ 540mA, 4.5V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 150pF @ 16V |
| Teho - Max | 225mW |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SOT-23-6 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-26 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 20V 0.63A SOT23-3
Varastossa: 24000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 8V 24V SOT323
Varastossa: 225000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 20V 300MA SOT23-3
Varastossa: 156000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 20V 540MA SC70-3
Varastossa: 15000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 20V 0.54A SOT-523
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 20V 0.54A SOT-363
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 20V 0.54A SOT-563
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 20V 0.54A SOT-26
Varastossa: 168600
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 20V 0.3A 6-DFN
Varastossa: 12000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET 2NCH 20V 540MA SOT363
Varastossa: 0