Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Transistorit - FETit, MOSFETit - Arrayit DMN2004DMK-7
Diodes Incorporated DMN2004DMK-7
Osa numero
DMN2004DMK-7
Valmistaja
Diodes Incorporated
Kuvaus
MOSFET 2N-CH 20V 0.54A SOT-26
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Transistorit - FETit, MOSFETit - Arrayit
Diodes Incorporated
Tuoteparametri
Osa numero DMN2004DMK-7
Osan tila Active
FET-tyyppi 2 N-Channel (Dual)
FET-ominaisuus Logic Level Gate
Tyhjennä lähdejännite (Vdss) 20V
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 540mA
Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 540mA, 4.5V
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs -
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 150pF @ 16V
Teho - Max 225mW
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)