| Osa numero | BFS17TA |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | NPN |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 15V |
| Taajuus - Siirtyminen | 1.3GHz |
| Melu Kuva (dB Typ @ f) | 4.5dB @ 500MHz |
| Saada | - |
| Teho - Max | 330mW |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 20 @ 25mA, 1V |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 25mA |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-3 |
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: TRANSISTOR RF NPN 15V SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: TRANSISTOR RF NPN 12V SOT-363
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: TRANSISTOR RF NPN 12V SOT-363
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: TRANSISTOR NPN 6V 35MA TSLP-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: TRANSISTOR GP BJT NPN 6V TSLP-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: TRANSISTOR ARRAY DUAL NPN TSLP-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: TRANSISTOR RF TWIN NPN TSLP-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: TRANSISTOR RF TWIN NPN TSLP-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: TRANSISTOR RF TWIN NPN TSLP-6
Varastossa: 0