| Osa numero | BCX38CSTOB |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | NPN - Darlington |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 800mA |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 60V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 1.25V @ 8mA, 800mA |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 10000 @ 500mA, 5V |
| Teho - Max | 1W |
| Taajuus - Siirtyminen | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | E-Line-3 |
| Toimittajan laitepaketti | E-Line (TO-92 compatible) |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS NPN DARL 60V 0.8A TO92-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS NPN DARL 60V 0.8A TO92-3
Varastossa: 0