| Osa numero | AP6502ASP-13 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| toiminto | Step-Down |
| Lähdön kokoonpano | Positive |
| topologia | Buck |
| Tulostyyppi | Adjustable |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 4.75V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 23V |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 0.925V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | 16V |
| Nykyinen - lähtö | 2A |
| Taajuus - Kytkentä | 240kHz |
| Synkroninen tasasuuntaja | Yes |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SO Exposed Pad |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 8SO
Varastossa: 5000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 8SO
Varastossa: 40000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 8SO
Varastossa: 2500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 1.5A TSOT26
Varastossa: 18000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 8SOP
Varastossa: 15000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 1.5A SYNC TSOT26
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC DFN-4030
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 8SO
Varastossa: 0