| Osa numero | AP451SLA |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Positive Adjustable |
| Lähdöiden määrä | 2 |
| Nykyinen - tarjonta | 4mA |
| Jännite - Syöttö | 3 V ~ 18 V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOP |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC OPAMP DUAL SOT26
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC OPAMP DUAL SOT26
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC OPAMP DUAL SOT26
Varastossa: 0